Kurumsal

ÇAĞRI İNŞAAT - KURUMSAL


Çağrı İnşaat & Sadra Yapı Eskişehir’de 2011 yılından günümüze inşaat sektöründe rezidans ve ofis çalışmalarıyla karlı yatırım fırsatları sunuyor.

Çağrı İnşaat & Sadra Yapı olarak Eskişehir’in merkezinde projelendirdiği rezidans, ofis ve işyeri projelerinde siz değerli yatırımcılar için yeni fırsatlar sunmaya devam ediyoruz.

En büyük hedefimiz; güvenle çıktığımız bu yolda, sizleri hayallerinizle buluşturmak ve hayallerinizin de ötesinde bir yaşam sunmak.

Çağrı İnşaat’ın öncelikli hedefi, var olan kalitesini sürekli ileriye taşımaktır. Hem gayrimenkul sektörü adına teknik araştırmalarını, hem de insanların alışkanlıkları ve beklentilerini ilerletmek ve böylece bulunduğu bölgeye daha fazla katma değer sağlayabilmektir.

Mustafa ÜMİT KALELİ

Kurucu Ortak

1972 Eskişehir doğumluyum. 1993 yılında ilk şirketimi kurdum ve 5 yıl  faaliyet gösterdim. İletişim sektöründe bayilikler alarak Eskişehir’de toptan- perakende tüm GSM ürünlerinin 5 yıl satış ve pazarlamasını yaptım. Daha sonra Katar’da Otelcilik ve Nakliyat üzerine faaliyet gösterdim. Şimdi ise Sadra & Çağrı inşaat olarak yola devam ediyoruz.

UMUT TARHAN

Kurucu Ortak

1979 Eskişehir doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Maliye bölümü mezunuyum. İletişim sektöründe 10 yıl çalıştıktan sonra, İnşaat sektörüne girdim. Sadra & Çağrı İnşaat olarak yola devam ediyoruz.

MEHMET YAMAN

Genel Müdür

1988 Yılı  Kayakent, Günyüzü kasabasında doğdum. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Daha önce aldığım görevler: 5 yıl Muhasebe, Fabrika’da 2 yıl Genel Müdür Yardımcılığı. 2 yıl da İşletme  Müdürlüğü, şimdi ise 3 yıldır Sadra & Çağrı İnşaat Genel Müdürü olarak görevimi sürdürüyorum.

BUĞRA KÖZKARA

Halkla İlişkiler

1985 İstanbul doğumluyum. Daha önce aldığım görevler: Perakende Mağaza yöneticisi olarak çalıştım. Uluslar arası İlişkiler okuyorum. Sadra & Çağrı İnşaatta Halkla İlişkiler alanında görev alıyorum.

İSMAİL IŞIK

Şantiye Koordinatörü

1968 Konya Ereğli’de dünyaya geldim. Eskişehir Anadolu üniversitesi kamu yönetimi mezunuyum. 2013 yılında TSK dan emekli oldum, 2013 yılından beri inşaat sektöründe formen rolünde görev yapmaktayım. Sadra & Çağrı inşaat olarak yola devam ediyoruz.